10 листопада о 16:00 у Центрі Української Культури та Мистецтв відбудеться урочисте відкриття виставково-мистецького проекту «Київ.Три покоління». 

Проект ініційований Благодійним Фондом «Києво-Печерська Лавра» спільно з Дитячою школою мистецтв № 9 м. Києва (директор – Тетяна Богданова), за сприяння та участі кафедри живопису і композиції (завідувач лабораторії Гончаренко Тетяна) та факультету теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, за підтримки Світлани Долеско, Генерального директора Центру Української Культури та Мистецтва.

Проект спрямований на широке коло відвідувачів усіх вікових груп, а саме: діти, учні, студенти, творча інтелігенція. Його метою є створення умов для розвитку і популяризації зображувального мистецтва України, пропаганда дитячої та студентської творчості. Виставка демонструє зв'язок між творчими поколіннями, від наймолодших авторів до визнаних майстрів, презентує розмаїття бачення образів Києва.

Виставка представить відвідувачам твори учнів дитячої школи мистецтв, студентів, випускників та викладачів  кафедри живопису і композиції НАОМА таким чином, щоб відвідувач зміг оцінити те, як всім знайомі пам'ятки та краєвиди Києва по-різному сприймаються різними поколіннями митців, як особисте бачення впливає  на вибір теми, стилю, манери живопису. До практичної реалізації завдань виставкового проекту були залучені студенти факультету теорії та історії мистецтв Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

У просторі експозиції відбудуться творчі  майстер-класи для дітей зі створення венеціанської маски, квілінгу, ліплення з солоного тіста, розпису на склі, організовані викладачами дитячої школи мистецтв № 9 м. Києва, що дозволить долучити молодше коло відвідувачів до творчості. Детальну інформацію щодо участі в майстер-класах можна дізнатись за № тел. 0979822783.

Куратори Акції: Світлана Пахлова, директор з питань розвитку Благодійного Фонду «Києво-Печерська Лавра», член Експертної ради з питань нематеріальної культурної спадщини при Міністерстві культури України; Тетяна Гончаренко, завідувач лабораторії композиції Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, викладач Дитячої школи мистецтв № 9 м. Києва; Ганна Андрес, доцент кафедри теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури; Ольга Музиченко, заступник директора Центру Української Культури та Мистецтва.

Запрошуємо усіх бажаючих!

Адреса заходу:

Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В

ст. м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

Час роботи виставкового центру:

Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00   Сб. – 10:00 – 18:00     Нд. – вихідний

Повернутись

Інші статті

  • Відкриття виставки "Православне джерело духовних знань"
    Відкриття виставки "Православне джерело духовних знань"

    Читати далі

  • Відкриття виставки "Символи косівської кераміки" у НКПІКЗ
    Відкриття виставки "Символи косівської кераміки" у НКПІКЗ

    Читати далі