22 вересня у рамках святкування 400-ліття київських духовних шкіл, у Національному Києво-Печерському заповіднику відбудеться урочисте відкриття виставки «Православне джерело духовних знань».

Співорганізаторами заходу виступили Українська Православна Церква, Національний Києво-Печерський історико-культурного заповідник, Київська Духовна Академія і Семінарія, Свято-Успенська Києво-Печерської лавра, Музей «Православна Україна», благодійний фонд «Києво-Печерська Лавра».

Виставка «Православне джерело духовних знань» - унікальна подія для православного світу, покликана показати цілісність та спадкоємність духовної освіти у Києві одного учбового закладу, який за чотири століття існування увійшов в історію з назвами: Києво-Братська школа, Києво-Могилянська колегія, Києво-Могилянська академія, Київська духовна академія.  

На виставці будуть представлені оригінальні експонати: святиня - хрест патріарха Феофана, ікони, старі видання, випускні альбоми, книги з фотографіями, автографи видатних діячів православ’я, матеріали про новомучеників і сповідників,  а також унікальний експонат з Києво-Братського Богоявленського монастиря – напрестольне Євангеліє в окладі.

Благодійний фонд «Києво-Печерська Лавра» запрошує всіх долучитися до цієї визначної події та відвідати виставку «Православне джерело духовних знань», яка є символом відродження християнських православних цінностей та духовних традицій!

Відкриття виставки – 22 вересня о 15:00

Адреса: Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, м. Київ, вул. Лаврська, 9, виставковий зал Успенського Собору Києво-Печерської лаври (корпус №80).

Час роботи виставкових залів:

Пн.- Нд. – 09:00 – 18:00.

Вхід на територію Національного Києво-Печерського заповідника – згідно загальних правил.

Запрошуємо усіх бажаючих!

Повернутись

Інші статті

  • Стартує виставково-мистецький проект "Киів. Три покоління"
    Стартує виставково-мистецький проект "Киів. Три покоління"

    Читати далі

  • Відкриття виставки "Символи косівської кераміки" у НКПІКЗ
    Відкриття виставки "Символи косівської кераміки" у НКПІКЗ

    Читати далі