У Міжнародний день музеіїв, 18 травня, благодійний фонд "Києво-Печерська Лавра" спільно із Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником провели урочистий захід для представників дипломатичного корпусу дружніх країн.

На запрошення відгукнулися представники дипломатичного корпусу Білорусі, Болгарії, Греції, Грузії, Італії, Румунії, Словенії та США.

З вітальним словом до гостей заходу звернулись Генеральний директор заповідника Любомир Михайлина, Голова підкомітету Верховної ради з питань охорони історико-культурної спадщини Сергій Тарута, Директор благодійного фонду «Києво-Печерська Лавра» Євген Шаблій та представники партнера  заходу, компанії Posh Unltd Олена Тропанець та Максим Схаб.

У програмі заходу було організовано екскурсію на виставку «Відроджені скарби Києво-Печерської Лаври», майстер-клас із реставрації, виступ струнних квартетів Національної музичної академії імені Чайковського, а також благодійний розіграш призів: набору поштових марок до вшанування пам'яті про депортацію кримських татар та пам’ятних медалей від мецената та культурного діяча Дмитра Піркла, vip-карток консьєрж-сервісу, любязно наданою партнером заходу компанією Monaco Ukraine Group та картини київської художниці Інни Валітової «Квіти у моря».  Також В рамках акції відбулась урочиста церемонія передачі картини Інни Валітової, намальованої спільно із співробітниками Фонду та Києво-Печерського заповідника до фондової колекції Заповідника.

Захід відбувся у рамках благодійної концепції Фонду "Посилення міжнародних культурних зв`язків та розвиток культурного розмаїття".

Кошти, отримані від благодійних ініціатив будуть направлені на благодійні програми Фонду, зокрема на організацію дитячих програм для дітей з особливими потребами, зокрема в рамках благодійної мистецької акції «Диво Гуцульщини».

Повернутись

Інші статті

  • Стартує виставково-мистецький проект "Киів. Три покоління"
    Стартує виставково-мистецький проект "Киів. Три покоління"

    Читати далі

  • Відкриття виставки "Православне джерело духовних знань"
    Відкриття виставки "Православне джерело духовних знань"

    Читати далі