15 квітня у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбулось урочисте закриття виставки робіт на батику Інни Валітової.

На честь закриття виставки, благодійний фонд "Києво-Печерська Лавра" разом із Інною Валітовою організували майстер-клас для співробітників Києво-Печерського заповідника та гостей заходу. Так спільними зусиллями було намальовано картину  "Велика Лаврська дзвінниця" у техніці батик.  

Взявши участь у колективній творчості, співробітники Заповідника та Фонду домовились започаткувати мистецьку акцію "Малюємо Києво-Печерську Лавру разом", а картина "Велика Лаврська дзвінниця", зі згоди Інни Валітової, буде передана до фондів Заповідника і стане першим твором у рамках майбутньої акції.   

Виставки робіт на батику Інни Валітової «Квітуча Україна» мала неабиякий успіх серед відвідувачів Києво-Печерського заповідника та містила ряд благодійних заходів, серед яких майстер-класи для дітей з особливими потребами, а також благодійний розіграш картини Інни Валітової "Квіти у морі".

Керівництвом фонду, спільно з Інною Валітовою, прийнято рішення про продовження благодійного розіграшу картини "Квіти у морі" і кожен бажаючий може стати його учасником, звернувшись за контактними даними до співробітників Фонду. Кошти, отримані протягом розіграшу, будуть направлені на реалізацію благодійних програм фонду "Києво-Печерська Лавра", запланованих на 2015 рік.  

Повернутись

Інші статті

  • Стартує виставково-мистецький проект "Киів. Три покоління"
    Стартує виставково-мистецький проект "Киів. Три покоління"

    Читати далі

  • Відкриття виставки "Православне джерело духовних знань"
    Відкриття виставки "Православне джерело духовних знань"

    Читати далі