В Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбулось урочисте відкриття благодійної акції – виставки робіт на батику «Квітуча Україна», Інни Валітової.

На відкритті зібралося чимало поціновувачів мистецтва та таланту Інни Валітової, представників ЗМІ та громадських організацій. Слово взяли Заступник Генерального директора НКПІКЗ з наукової роботи Пивоваров Сергій Володимирович, директор благодійного фонду "Києво-Печерська Лавра" Євген Шаблій та авторка робіт, Інна Валітова.  

Як повідомив директор Фонду Євген Шаблій, в рамках Благодійної акції відбуватиметься ряд благодійних заходів, а саме майстер-класи для дітей-сиріт і дітей з особливими потркбами, а також благодійний розіграш авторської роботи Інни Валітової "Квіти у моря". 

Дана акція покликана привернути увагу до мистецтва та надати підтримку дітям, які не мають сімей та дітей з особливими потребами, шляхом їх до творчої ініціативи.

Кошти, отримані від благодійного розіграшу авторської роботи Інни Валітової "Квіти у морі", будуть використані Фондом на реалізацію благодійних проектів, спрямованих на підтримку і розвиток програми благодійності згідно концепції «Культурно-духовного виховання молодого покоління».

Запрошуємо Вас до участі у виставці робіт на батику Інни Валітової!

 

 

Повернутись

Інші статті

  • Стартує виставково-мистецький проект "Киів. Три покоління"
    Стартує виставково-мистецький проект "Киів. Три покоління"

    Читати далі

  • Відкриття виставки "Православне джерело духовних знань"
    Відкриття виставки "Православне джерело духовних знань"

    Читати далі