На новорічні свята Фонд "Києво-Печерська Лавра", спільно з Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником долучились до акції фонду "Дитячий світ", що організував Різдвяну подорож до Києва для дійтей із Слов`янська Донецької області. Дана акція була реалізована Нашим фондом в рамках програми культурно-духовного виховання молодого покоління, та стала неаби якою подією для дітей з буремного Донбасу.

Найкраще про подію засвідчать враження дітей:    

«Мені сподобалось усе. Сьогодні особливі враження отримав від Києво-Печерської Лаври. Також цікавими були прогулянка по Хрещатику і цікава історична екскурсія. Я б іще хотів побувати на таких цікавих екскурсіях». Сергій Плотниченко, 15 р., м.Слов’янськ, Донецька обл.

«Ми побували у чудовому місті Київ. Його краса мене дуже вразила. Було цікаво подивитися на старовинні будинки та різноманітні пам’ятники. Мене дуже вразила Києво-Печерська Лавра. Її краса та велич вражає. Особливо – прекрасні розписи на стінах, над яими у 18 ст. працювали художники. Я вперше була у Києві і хотіла б приїхати сюди ще щоб побачити більше пам’ятників цього міста. А ще я дуже вдячна організаторам за цікаву і насичену програму». Виноградська Анастасія, 13 р., м.Слов’янськ, Донецька обл.

«Хотілося б висловити велику подяку організаторам «Різдвяної подорожі», які влаштували прекрасне свято дітям із Слов’янська. Дуже вразила розповідь безпосередніх учасників Майдану, їхні щирі переконання та любов до України. Яскрава вистава у Жовтневому палаці викликала купу позитивних емоцій. Усі екскурсії були продумані і добре підготовлені. Велике спасибі за гостинність і піклування! Особлива подяка -  благодійному фонду «Києво-Печерська Лавра» та Києво-Печерському заповіднику за яскраву екскурсію! Подальших успіхів, натхнення, сил та здоров’я організаторам подорожі!» Сулакова Олена Миколаївна, керівник групи, м.Слов’янськ, Донецька обл.

Такі враження)

 

 

 

 

Повернутись

Інші статті

  • Стартує виставково-мистецький проект "Киів. Три покоління"
    Стартує виставково-мистецький проект "Киів. Три покоління"

    Читати далі

  • Відкриття виставки "Православне джерело духовних знань"
    Відкриття виставки "Православне джерело духовних знань"

    Читати далі